#271 2010-12-09 20:24:10

 dezerterzysta

Broczący śliną i metafizyką

Skąd: Pałuki
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 756
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Czytanie ze zrozumieniem? Poza tym z tego co pamiętam, Młody pojeździł po Słowiaństwie, tylko potem edytował tekst, więc Werbel ciekawe czy teraz też będziesz się tak śmiał.
Załoga jest z założenia przeciwko faszyzmowi, nazizmowi, komunizmowi i innym jebniętym skrajnościom. Jasno sprzeciwiamy się ideologiom rasistowskim, ksenofobicznym itp.
Bartek, popełniasz błąd logiczny- całość sprowadzasz do Crossa, któremu zdarzało się to i owego (nabijak itd, nigdy tego nie pochwalałem, znasz moje zdanie na ten temat). Nie uogólniaj i nie twórz ideologii pod swoje założenie obrony "ciemiężonego".
Ja z chęcią podyskutować mogę z każdym z osobna i z każdym osobno na temat tutaj poruszany, ot co!

Offline

 

#272 2010-12-10 19:07:30

MAJOR

Birbant

Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 484
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Jak człowiek włoży ręce w kupę to się ubrudzi i będzie delikatnie mówiąc brzydko pachniał przez jakiś czas. I Ci co koło niego staną będą krzywić się z niesmakiem (Chyba, że lubią takie klimaty he he he).Oczywiście nikt mu nie jest w stanie tego zabronić. Zrobi co będzie chciał. Chyba dobrze, że są ludzie którzy takiego delikwenta ostrzegą: nie rób tego stary, nie warto. Tyle mam do powiedzenia na temat zabawy w faszyzm i tym podobne ideologie...

Offline

 

#273 2011-02-01 14:06:47

JMS

Rycerz pogo

Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 187
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

W Wągrowcu od niedawna funkcjonuje oficjalnie komórka stowarzyszenia "Nigdy Więcej". Skontaktowac można się droga mailową: gan.wagrowiec@op.pl

Ostatnio edytowany przez JMS (2011-02-01 23:14:52)


Olewaj
Narodowy
Radykalizm

Offline

 

#274 2011-02-01 22:33:09

Niuniuś

Broczący śliną i metafizyką

Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 686
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Ciężka rozmowa, ja tam nic nie pisze bo chyba wystarczająco napisano. Wypijmy na koncercie piwo (lub 8) poskaczmy a humory i jakieś tam fascynacja zostawmy samym ludziom, każdy chyba powinien sam określic co by tam chciał w życiu mieć itp. Ale jak mówił Major, rada starszych (nie uwazam sie za odpowiedniego wiec ich nie chce dawać!) jest przydatna i warto ją przemysleć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora