#16 2009-01-06 13:41:25

 Werbel

Rycerz pogo

9533430
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 180
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Jarzyna nie podniecaj się tak bo ci krew z nosa pójdzie albo jeszcze co innego a po drugie takim jestem wrednym chujem że uwielbiam was wkurwiać niestety tym razem zbieram marne żniwa bo tylko ciebie , musi być na tym forum jakiś antagonista który trochę inaczej myśli i przedstawia inne propozycje, po drugie przypominam że jest w Wągrowcu bardzo spora grupa ludzi która ma trochę inne gusta niż ty ojcze dyrektorze  Edi i Filip  myślę że kto kumaty ten zrozumie o co mi chodzi ( proszę spójrzcie na ten śliczny obrazeczek na samej górze i przeczytajcie dokładnie wszystko co tam jest napisane ....) AVE!


Kto Ty jesteś? Polak mały. POLAK znaczy człowiek śmiały, POLAK - myślą, słowem, czynem... POLAK prawym Słowianinem , a SŁOWIANIN TO POGANIN! tako uczą mnie rodzice, tako wierze, tym się szczycę...

Offline

 

#17 2009-01-06 15:12:31

rudeboy78

Mutujący w cieniu rock'n'rolla

Skąd: 62100
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 1012
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Tej Werbel... Ty naprawdę mało co kumasz...

Offline

 

#18 2009-01-06 16:52:01

 dezerterzysta

Broczący śliną i metafizyką

Skąd: Pałuki
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 756
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

te trzy kapele wedle mnie są si. nie znam szczegółów, o których filipie piszesz. nie rozumiem w sumie o co Wam chadza :] filip przybliż o co Ci chodzi ze "śpiewami na łodziach" i tyle!
werbel, mój Ty antagonisto ;*

Offline

 

#19 2009-01-06 19:03:44

rudeboy78

Mutujący w cieniu rock'n'rolla

Skąd: 62100
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 1012
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Edgar pamiętasz nasze rozmowy w zeszłym roku, że mamy robić rocknoc…plany trochę pozmieniały się…no ma być ta Armia…(a jak załatwimy kapele, które przyjadą, za friko do Wągrowca scena będzie udostępniona od rana) natomiast Lao Che i Masala nie wchodzą w skład rocknocy tylko tego ekofestu …uwierz mi Edi brakuje tylko Bartka K. heheh, …ale będą takie grupy lokalne jak Np. Sekret Franciszka…
A ty Werbel zachowujesz się jak małe dziecko, któremu mama nie kupiła zabawki…przez ostatnie lata Werbel  nie miałeś nic … no 1-2 koncerty w roku i nie krzywiłeś paszczy,(a ile miałeś zespołów metalowych?) a teraz masz fochy do mnie Edgara czy Filipa?  Wszystko rozbija się o kasę…
Słuchaj też chciałbym porobić kapele grające ska i reggae, ale raz, że nie mam możliwości technicznej,dwa finansowej i nie narzekam …

Offline

 

#20 2009-01-06 20:00:06

MAJOR

Birbant

Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 484
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Chłopaki nie rzucajcie się sobie do gardeł! Nie warto życie takie krótkie...
Co do eko to cieszmy się, że coś się dzieje. Oby temat wypalił i doczekał się kontynuacji a wtedy w przyszłości może wszyscy będziemy zadowoleni.
Co do koncertów w Różowej: cieszę się, że są w ogóle i jeśli o to chodzi to Jarzyn ma całkowitą rację ... ale układ gdy grają kapele metalowe i punkowe jednego dnia uważam za bardzo uzasadniony bo wtedy każdy znajdzie coś dla siebie a i frekwencja podejrzewam będzie większa niż na koncertach ściśle punkowych lub wyłącznie metalowych. Wszystkim oczywiście się nigdy niedogodzi ale weźcie to drodzy organizatorzy pod uwagę. Podpisuję się dwiema łapami pod prośbą dla Was o coś metalowego.
A jak na razie WIELKIE UKŁONY za to co zrobiliście do tej pory.
I POKÓJ Panowie POKÓJ przede wszystkim.

Ostatnio edytowany przez MAJOR (2009-01-06 20:06:06)

Offline

 

#21 2009-01-06 20:05:39

MAJOR

Birbant

Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 484
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Mój głos jest słaby... Proszę odpowiednio nagłośnic...

Offline

 

#22 2009-01-06 20:52:50

 dezerterzysta

Broczący śliną i metafizyką

Skąd: Pałuki
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 756
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

nagłaśniam! ;]
zobaczymy, doskonale wiecie, że sytuacje moze się jescze zmienić- punk jeden wie, co do łba co niektórym strzeli i na ile niektórzy są w stanie robić co innego niż mówić

Offline

 

#23 2009-01-07 11:14:45

Cross

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 2416
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

MAJOR napisał:

układ gdy grają kapele metalowe i punkowe jednego dnia uważam za bardzo uzasadniony bo wtedy każdy znajdzie coś dla siebie a i frekwencja podejrzewam będzie większa niż na koncertach ściśle punkowych lub wyłącznie metalowych.

Nagłaśniam ten fragment, nawet fuzza dodam

Offline

 

#24 2009-01-07 12:22:52

 Werbel

Rycerz pogo

9533430
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 180
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

I o to mi chodzi, a do Filipa i Edgara nic nie mam bo wydaje mi się ze w przeciwieństwie do ciebie Sławek rozumieją co miałem na myśli Filip na spokojnie wyjaśnił jak to jest z tym eko. z reszta i tak raczej mnie na tym nie będzie bo będę w Bieszczadach ,a jeżeli chodzi o koncerty w panterze bo takowe są dla mnie ważniejsze nie wiedziałem żebyście na najbliższe miesiące planowali coś ciężkiego .


Kto Ty jesteś? Polak mały. POLAK znaczy człowiek śmiały, POLAK - myślą, słowem, czynem... POLAK prawym Słowianinem , a SŁOWIANIN TO POGANIN! tako uczą mnie rodzice, tako wierze, tym się szczycę...

Offline

 

#25 2009-01-08 15:49:56

Wardrobe

Załogant

4698306
Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Dobra widze ze czas na mnie...

układ gdy grają kapele metalowe i punkowe jednego dnia uważam za bardzo uzasadniony bo wtedy każdy znajdzie coś dla siebie a i frekwencja podejrzewam będzie większa niż na koncertach ściśle punkowych lub wyłącznie metalowych.

Luty(01.02.2009) Gig
lista na dziś dzień

Disorient - punk 77 z Gdyni (nasi znajomi )
Nightshift - horror punk/death rock ze Szwecji!!!!

Kapel nie znam absolutnie(ino myspace), ale wystarczy zestawienie tych dwóch postów i robi mi sie niedobrze. Podpisuje sie absolutnie pod

jak na razie WIELKIE UKŁONY za to co zrobiliście do tej pory.

no ale kurwa bez jaj...mówimy ze jest Punk+Metal, ale widzę ze to tylko hasła. Nie wchodziłem na forum od dłuższego czasu i widzę ze nie za dobrze sie dzieje. Jestesmy jedna załogą i jednak metalowcy są w niej też o czym warto pamiętać... Skład na styczeń rozumiem(orginalnie, jeden koles gitara i pogo)luty klapa;/ a o marzec już sie martwię, bo jak zwykle gwiazda musi byc punk, metal zawsze gdzieś tam(najlepiej jakby dopłacali do koncertu). Przypominam ze to metal w mistrzowskim wykonaniu Calm Hatchery zrobił piekło w Różowej. Moge sie napierdalać przy punku ale wiecej niz 1 kapela przyprawia mnie o mdłości(nie mi jednemu), wbijam sie tylko wyłącznie by posłuchać metalowego gówna . Zabraknie mnie i Werbla(czyli 2 z 3 Pogoludzi) to pod scena młodziki będą sie klepac po dupach a nie bawić(jeśli  wyjdą sie bawić, bo sami sie wstydzą!).
Moj post nie ma ubliżać nikomu w jakikolwiek sposób to jest moje zdanie, ktore tylko nieść pełne poparcie dla słów Werbla, Majora i hasła WIECEJ METALU!.
Niech nasz Pan mieszkający pod ziemią ma was w opiece
AVE

Ostatnio edytowany przez Wardrobe (2009-01-08 15:51:27)


Szafa "El que hace trofeos de los hombres"-Demon czyniacy z ludzi trofea
Zapraszam na http://www.myspace.com/thewifebeaterz

Offline

 

#26 2009-01-08 16:10:19

Cross

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 2416
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Uderzyłeś w stół, zatem ktoś musi być nożycami - mogę ja

Zestaw na luty jest z przypadku, zaoferowany przez znajomych. Na skład nie mamy wpływu, bo to jest trasa tych kapel. Uznaliśmy, że warto w Wągrowcu zrobić koncert kolesi ze Szwecji. Wardrobe, nie sądzę byś się zawiódł na muzie horror punkowej/death rockowej - na żywo jest ona zajebista, takie rzeczy trzeba zobaczyć, a potem można dyskutować. Do tego płacimy im w euro i nie stać nas na dodanie czegoś metalowego do nich.

Marcowy koncert to przede wszystkim Jakoś To Będzie - kapela ludzi z Kultu i Jugosławii (konkretny band, więc i takie koszta, do tego opłacimy Mnodę (koncert mieli obiecany od paru miesięcy) i gary i zostaje nam 100zł). Jak znajdziemy jakichś metalowców z Poznania, którzy za takie siano zagrają to dorzucimy do składu.

Ale ogólnie widzę, że syndrom narzekania w narodzie nie ginie. Jak nic nie było to się jebało bełty na dzikiej plaży i smęciło, że nie ma gigów, teraz są koncerty co miesiąc - to też chujowo, bo przecież mógłby do nas wpaść Lemmy z chłopakami.

Offline

 

#27 2009-01-08 16:26:51

 dezerterzysta

Broczący śliną i metafizyką

Skąd: Pałuki
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 756
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

amen! ;] równie dobrze reszta wagrowieckiej załogi może narzekać, że nia ma myslovitz, happysadu, arki noego itp kapel.
pozdro

Offline

 

#28 2009-01-08 16:34:13

Wardrobe

Załogant

4698306
Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

I o tym mówie:

Uznaliśmy, że warto....

Zaprosić znów punkowy zespół

nie stać nas na dodanie czegoś metalowego

Marcowy koncert to przede wszystkim

Kapela grająca Punkowe hity

Jak znajdziemy jakichś metalowców z Poznania, którzy za takie siano zagrają to dorzucimy do składu

100 zeta czyli resztka budżetu na Metal

Syndrom narzekania? Proszę Cross nie gadaj bzdur, bo wy robicie chyba koncerty dla nas(chyba ze dla siebie), a miały być tak jak w Logo strony i nie jest. Wiem, że rozmowa na takie tematy jest jak grochem o ścianę bo będzie zawsze jak wam będzie sie podobać. Nie myślałem tylko, że po zajebistym koncercie Harcor/Punk/Death Metalowym, metal który zniszczyl reszte kapel swoim kunsztem gry znika przez co najmniej 3 miechy z wągrowieckiej sceny.
AVE

I tak BTW Edi ty jak cos powiesz to sie poważnie zastanawiam czy sie z chujem na głowy nie pozamieniałeś :]


Szafa "El que hace trofeos de los hombres"-Demon czyniacy z ludzi trofea
Zapraszam na http://www.myspace.com/thewifebeaterz

Offline

 

#29 2009-01-08 16:38:05

 Werbel

Rycerz pogo

9533430
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 180
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Wiesz Filip po pierwsze my nie marudzimy tylko upominamy sie o  "równość" a nie robienie muzy pod własne gusta(nie chce nikogo tu obrazić) a  po drugie są gigi i gigi chodzi mi tu o to że np. wedle mej skromnej osoby to czy gra Jakoś To Będzie czy np. jakiś hip-hop jest bez różnicy tak jak pewne dla Sławka i Edgara to czy był by metal czy disco polo wiec dlatego stary schemat był najlepszy każdy miał coś dla siebie i wszyscy się cieszyli . (rozumiem ze kapela miała obiecane ale ty mi od sporego czasu obiecujesz ze może zagrać Radogost )

Ostatnio edytowany przez Werbel (2009-01-08 16:45:52)


Kto Ty jesteś? Polak mały. POLAK znaczy człowiek śmiały, POLAK - myślą, słowem, czynem... POLAK prawym Słowianinem , a SŁOWIANIN TO POGANIN! tako uczą mnie rodzice, tako wierze, tym się szczycę...

Offline

 

#30 2009-01-08 16:50:48

Cross

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 2416
Punktów :   

Re: Sprawy porządkowe

Ale ja tego nie robię sam, a dobrze wiecie, że lubię metal więc jeszcze mnie zjebcie, spoko Niektóre z kapel zgłaszają się dużo wcześniej na jakieś terminy i potem tak to wygląda, ale to nie znaczy, że ktoś specjalnie serwuje mniej lub więcej jakiegoś gatunku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora